بسم اللّه

«محله با صفا» بزرگترین بازی ویژه تلفن همراه با موضوع خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی !

1394/04/21 ساعت 04:04

«محله با صفا» یک بازی جذاب و منحصر بفرد "ویژه گوشی ها و تبلت های هوشمند اندرویدی " است که قرار است همراه با اهالی باصفای خود، میهمان خانه های شما باشد. فرقی نمی کند موبایل داشته باشید یا تبلت، درهر صورت می‌توانید ساعات خوشی را در این محله سپری کنید.

این بازی حاصل تلاش تیم‌های فنی، هنری و پژوهشی استودیو بازی سازی و سرگرمی های ایرانی اسلامی "مهاد" است که پس از دوسال کار گروهی با حمایت مادی و معنوی و همراهی و سعه صدر همکاران مستقر در سازمان فضای مجازی سراج ، تولید و عرضه شده است.

مجموعه بازی های موبایل "محله باصفا" با موضوع "سبک زندگی اسلامی" و ویژه خانواده ها تولید شده است که علاوه بر اینکه یک سرگرمی مهیج برای خانواده است، یک مسابقه نیز می باشد و مخاطبین با ثبت نام در مسابقه ، در رتبه بندی امتیازهای هر خانواده، شرکت داده می شوند.

هدف از تولید این بازی، ارائه نکات کلیدی ، آموزشی و مهارت های تخصصی در حوزه های مختلف سبک زندگی  و همچنین ارائه برنامه ای سرگرم کننده برای اوقات فراغت خانواده ها است.

نگاهی جامع به نیازهای خانواده ، بیان دغدغه های عمومی خانواده ها و ارائه راهکار، بیان جایگاه اقوام و خویشاوندان در خانواده، توجه دادن خانواده ها به جایگاه و کارکردهای سازنده مسجد و نهایتا ارائه قدرت انتخاب به کاربر برای ترجیح شاخصه های سبک زندگی اسلامی بر سایر سبک ها؛ از ویژگی های منحصربفرد این بازی است.

علاوه بر آن می توان وجود گیم پلی های متنوع و جذاب، طراحی شخصیت ها و طراحی محیط بسیار زیبا و منطبق بر فرهنگ اسلامی را به ویژگی های بازی "محله باصفا" افزود.

بازی محله باصفا متشکل از 29 بازی کوچک (متناسب با قابلیت های سیستم عامل اندروید) است که این بازی ها در پنج دسته بازی‌های مرتبط با "دغدغه های خانواده ها"، یک دسته بازی‌های مرتبط با "مسجد"، یک دسته بازی‌های مرتبط با "سفر" و یک بازی نهایی با موضوع معرفی "دستاوردهای علمی، هسته ای، نظامی و ... جمهوری اسلامی ایران" طراحی شده اند.

 در این بازی "5 خانواده" به عنون نماینده اقسام مختلف خانواده ها، محور اصلی کار هستند که هر کدام دغدغه های متناسب با خود را دارند. همچنین با توجه به روایات فراوان در فضیلت مسجد و کاربردهای اجتماعی و فرهنگی مسجد در تاریخ ایران اسلامی ، بخش "مسجد" به عنوان نقطه مرکزی اجتماع و خانواده ها تعبیه شده که خود دارای بازیهای جذاب و آموزنده ای در جهت تبیین نقش کارکردی مسجد می باشد. "سفر" نیز به عنوان تفریحی سالم و داری آثار سازنده ،موضوع یک دسته از بازی‌هاست. بخش "کتابخانه"با در اختیارگذاشتن بیش از هزار نکته کاربردی، به عنوان منبع اطلاعاتی بازی در نظر گرفته شده که کاربر در هر مرحله از بازی با استفاده از این منابع می تواند به سوالات و معماهای آن مرحله پاسخ داده و به مرحله بعد برود.

طراحی بازی ها طوری است که کاربران آماتور " اعم از پدران و مادران " در کنار فرزندان خود بتوانند بخش هایی از بازی ها را با کمک فرزندان خود انجام دهند.

علاوه بر این، بازی ها به گونه ای طراحی شده اند که مخاطبین برای انجام بازی ها و پاسخ به سوالات ابتدای هر بازی ؛ علاقمند به مشورت با سایر اعضای خانواده و شرکت دادن آنها در بازی هستند که خود زمینه ای برای انجام یک بازی خانوادگی و همراهی والدین درکنار فرزندان نیز هست. 

بازی «محله باصفا» به موضوعاتی همچون: تغذیه و سلامت ، فرهنگ شهروندی، روابط اجتماعی، اقتصاد خانواده ، ورزش و تندرستی، آشنایی با وجوهات شرعی، تربیت فرزند، حمایت از تولید ملی، اصلاح الگوی مصرف ، کارکردهای مسجد (مشاوره ، کارگروهی و ...) و دانستنی های سفر می پردازد.

می توانید این بازی را از اینجا دریافت و نصب نمایید. 


نظرها

Omid «چهارشنبه 19 اسفند 1394 09:47» ≡ پاسخ

باسلام خواستم از این طریق از شما و همه دست اندرکاران تشکر کنم و از خداوند بخواهم همیشه در پناه خداوند پیروز و سربلند باشید و بهترین بازی که مردم را از بازی های شیطانی دور می کندبازی محله با صفا بوده لطفا از این بازی ها بسازید در پناه حق پیروز باشید.

مدیریت سایت «یکشنبه 23 اسفند 1394 13:45» ≡ پاسخ

با سلام
ممنون و سپاسگزارم

ناشناس «یکشنبه 24 آبان 1394 15:16» ≡ پاسخ

سلام ببخشید جایزه به غیر از آنکه در سایت نوشتید جایز دیگری نیست ممنونم واقعا عالیه خواهش میکنم جواب دهید

مدیریت سایت «دوشنبه 25 آبان 1394 05:55» ≡ پاسخ

سلام و وقت بخیر
جوایز مسابقه محله با صفا در صفحه http://www.mehadrasaneh.ir/product/6 در قسمت جوایز مسابقه ذکر شده است و فعلا تصمیمی بر تغییر آنها نیست.
ان شاءالله که تا روز قرعه کشی با ما همراه باشید.
موفق و پیروز باشید.
تصویر امنیتی

جستجو

Real Time Web Analytics